9+

 به عنوان یک کودک ، بسیاری از افراد از سؤال های مختلفی سوال می کنند: “بهترین تجربه شما چه بوده است؟” و حتی در آن سن ، بسیاری از لحظات شادی آور برای مهمانی های جشن تولد وجود دارد ، سفر به پارک تفریحی محلی ، و آموزش دوچرخه سواری. اما غالباً ، در زندگی بزرگسالی خود بسیاری از وقایع با ارزش خود را طی می کنید. به عنوان مثال ، برخی ممکن است وقت خود را در ارتش بدانند که از نظر آنها از اهمیت بالایی برخوردار است ، در حالی که برخی دیگر گاهی می دانند که تجربه آنها در مقام والدین بیشترین پاداش را داشته است. اگرچه شخصاً ، من زمان خود را در دانشگاه را با ارزش ترین تجربه خود می دانم.

اول اینکه ، تجربه من در کالج به من فرصتی داده است تا مهارتهایم را در زمینه انتخاب خود تیز کنم. بسیاری از فرصت ها وجود دارد ، و وجود خواهد داشت ، بسیاری از فرصت ها برای یادگیری راه های بیشتر بهبود مهارت های هنری من در نتیجه زمان مدرسه رفتن ، که من واقعاً از آنها سپاسگزارم. به عنوان مثال ، مرکز نوشتن در مدرسه من نکات و قوانین بسیاری در مورد نوشتن را به من آموخته است که حتی از وجود آن نیز غافل بودم و هنوز هم از این امر غافل می شوم اگر بخشی از تجربه من نبوده باشد. به همین دلیل ، فهمیدم که علی رغم آنچه که فکر می کردم هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری دارم. اما این به من اجازه می دهد تا با ادامه تحصیل در مدرسه ، مهارت های خود را بیشتر بهبود بخشم و همچنین به من اعتماد به نفس بیشتری می بخشد. و در نتیجه ، من می دانم که یک روز این تجربه ارزشمند به من در جستجوی یک شغل دیگر – پاداش کمک می کند.

علاوه بر یادگیری مهارت های عملی ، بودن در دانشگاه همچنین درمورد علوم اجتماعی مانند جامعه شناسی و تاریخ چیزهای زیادی به من آموخته است. به عنوان مثال ، من این افتخار را داشته ام كه ​​درمورد ادیان در مناطق ناآشنا جهان مانند بودیسم و ​​اسلام بیاموزم كه قبلاً هیچ اطلاعی از آنها نداشتم. از این تجربه ، من چیزهای جالب زیادی راجع به فرهنگ هایی که به طور معمول از این مذاهب پیروی می کنند یاد گرفته ام. آموختن در مورد بسیاری از عقاید و رویکردهای مختلف مذهبی در سایر مناطق جهان ، مانند مراقبه ، تناسخ و پرستش خدایان متعدد ، برای من بسیار ارزشمند بوده است زیرا برخی از تصورات غلط من را پاک کرده است ، بنابراین به من اجازه می دهد که نسبت به این امر کمتر نادان باشم. موضوع. همچنین به من درک بهتر از اعتقادات و سنت های دیگران را داده است ، فارغ از اینکه در کدام منطقه از جهان سرچشمه گرفته اند. این باعث شده است که وقت من در دانشگاه بسیار غنی تر و با ارزش باشد.

همچنین مباحث دیگر علوم اجتماعی نیز وجود دارد که برای من نیز برای یادگیری ارزشمند است. به عنوان مثال ، من خوش شانس بودم که در سالهای ابتدایی خود در دانشگاه کلاس های روانشناسی را پشت سر گذاشتم. من همیشه می خواستم از روانشناسی بیشتر بدانم چون ذهن انسان را پیدا کرده ام و نحوه کار و پیشرفت آن بسیار جالب است. من در مورد فرآیندی که مغز در دوران کودکی و کودکی رشد می کند ، مفهوم خاطرات سرکوب شده و چگونگی تحریف این خاطرات با گذشت زمان آموخته ام. من از یادگیری همه اینها کاملاً لذت بردم و امیدوارم که در آینده بیشتر درباره جنبه های مختلف روانشناسی نیز بیاموزم. من این موضوع را بخش بسیار ارزشمند و مهمی از تجربه کالج می دانم ، زیرا نه تنها به فرد امکان می دهد درک کند که ذهن خود چگونه کار می کند ، بلکه به آنها دانش بیشتری می دهد که در واقع ذهن و مغز انسان در چه چیزی قادر است. ممنون از شما و اتنویس